موبایل و گجت

نحوه اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

هدفون یا هندزفری بی‌سیم و کارایی اون در دنیای امروز رو که دیگه همه میدونن و حتی اکثر افراد تجربه استفاده از اون رو هم داشتن. تا اینجا هرچی که ما در مورد این گجت صحبت کردیم، پیرامون راهنمای خرید، نحوه صحیح شارژشدن و چگونی استفاده در گوشی موبایل بوده است، اما اینبار با عنوانی متفاوت آومدیم و قراره که نحوه اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ رو بهتون آموزش بدیم.

اگه خیلی وقته که دلتون میخواد هدفون و هندزفری بی‌سیم رو به سیستم ویندوزی متصل کنید اما نحوه کار رو نمیدونستین، آقای دیجیتال در ادامه، این مبحث رو قراره براتون توضیح بده، پس تا انتها با ما باشید.

هدفون یا هندزفری بی‌سیم از گجت‌های واجبی هست که هر شخصی لازمه که یه دونه از آن‌ها رو داشته باشه؛ برای خرید هدفون بی‌ سیم در برند و رنگ‌های مختلف با ارائه قابلیت‌های متفاوت، به سایت اینترنتی آقای دیجتال مراجعه کنید.

 

رعایت نکاتی قبل از اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

قبل از اینکه سعی کنید هندزفری رو به رایانه شخصی متصل کنید باید یکسری نکات رو حل کرده باشین. اول اینکه مطمئن باشین سیستم‌تون از بلوتوث پشتیبانی میکنه و این مورد رو میتونید از Windows  » Settings » Device « Bluetooth & other Device رو چک کنید، درصورت عدم وجود بلوتوث، باید دانگل اون رو از بیرون تهیه کنید.

باید توجه داشته باشین که هندفری بلوتوثی در فاصله کمتر از 10 متر با سیستم باشد. قبل از اتصال دو دستگاه به هم، از روشن بودن بلوتوث هدفون بی‌سیم مطمئن بشین که این کار با فشار دادن دکمه روی گوشی محصول یا باز کردن درب کیس جوانه‌ها انجام میپذیره. از وجود شارژ کافی هدفون اطمینان کنید. به عنوان نکته آخر، از خوانایی ورژن دودستگاه با هم مطمئن بشین. حالا که همه‌چی اوکی شده، بریم که هندزفری یا هدفون بی‌سیم رو به لپ‌تاپ متصل کنید.

اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

اتصال هندزفری بلوتوث به لپ تاپ

 

برخی مواقع شما دلتون میخواد که یه فایل یا فیلمی رو نگاه کنین ولی مکان شلوغه یا دوست ندارین که صدای خروجی از لپ‌تاپ یا کامپیوتر به گوش کسی برسه؛ همچنین هندزفری یا هدوفون‌های سیم‌دار نیز محدودیت فاصله دارن و کاربر مجبوره توی اندازه کمتر از یک متر با رایانه شخصی بشینه و محتوا رو ببینه. در این زمان باید به سمت هدفون یا هندزفری بی‌سیم رفت.

همونطور که میدونین و از اسمش پیداست، محصولات بی‌سیم برای ارتباط با دستگاه‌های دیگر از پل بلوتوثی استفاده میکنند. خب حالا قبل از اینکه دو دستگاه رو به هم متصل کنید باید بلوتوثشون فعال باشه.

برای فعال کردن بلوتوث لپ‌تاپ به پنجره ویندوز رفته و در بخش تنظیمات قسمت Device رو انتخاب کنید، حالا وقتشه که وارد Bluetooth & Other device شوید و بلوتوث سیستم رو روشن کنید؛ در این لحظه نوبت به هدفون یا هندزفری بی‌سیم میرسه که برخی با دکمه روشن میشن برخی هم با باز کردن درب کیس محصول آماده اتصال هستن.

حالا که اسباب اتصال فراهم شده، وقتش رسیده که دو دستگاه با هم ارتباط برقرار کنند و برای این منظور، باید روی عبارت Add Bluetooth and other Device در رایانه شخصی ضربه زده و سپس بلوتوث رو انتخاب کنید و در میان نام‌های به نمایش دراومده نام هندزفری یا هدفون بلوتوثی رو در لیست موجود یافته و روی اون ضربه بزنید تا ارتباط برقرار بشه.

 

اتصال هندزفری بلوتوث به لپ‌تاپ شاید مسئله‌ای باشه که افراد زیادی دنبال اون باشن اما راهکارش رو ندونن، آقای دیجیتال با توضیحی در این رابطه، به شما کاربران کمک کرده تا به آسونی این مورد رو حل کنید. سپاس که تا پایان با ما بودید.

%

بازگشت به لیست