علم و تکنولوژی

ترفندی برای حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

باز کردن قفل بوت لودر گوشی یکی از کارهایی است که می‌توان از طریق او، تغییرات زیادی را در گوشی ایجاد کرد، تغییراتی اعم از عوض کردن رام گوشی؛ اما خب گاهی اوقات ممکن است به اخطار زمان برخورد کنیم که این کار باعث می‌شود ساعت‌ها عملیات آنلاک کردن بوت لودر گوشی به تعویق بیوفتد؛ این کار شاید موجب شود تا برخی کاربران کلا قید باز کردن بوت لودر گوشی خود را بزنند. https://mrdigitall.com/ در این مقاله قرار است به حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی بپردازد تا کاربرانی که قصد انجام اینکار را دارد در سریع‌ترین زمان عملیات خود را انجام دهند.

ترفندی برای حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی
حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

فروشگاه اینترنتی آقای دیجیتال روش آنلاک کردن بوت لودر گوشی شیائومی را به صورت گام به گام آموزش داده که می‌توانید برای باز کردن بوت لودر گوشیتان به آن مراجعه کنید؛ هنگامی که مراحل باز کردن را دارید انجام می‌دهید به ارور After — hours of trying to unlock the device برخورد خواهید کرد که به معنای در زمان دیگری انجام دهید است.

حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی چگونه است؟

برای حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی ابتدا باید برنامه Mi Unlock Tool را روی سیستم خود نصب کنید؛ این نسخه ویرایش شده برنامه است که قادره گوشی را بدون گذشت زمان آنلاک کند؛ تازه با این برنامه نیازی به Mi Cloud نخواهد بود.

در مرحله‌ی دوم یک سیمکارت درون قرار دهید؛ لازم به ذکره که برای انجام کار آنلاک باید شارژ گوشی باید بیشتر 50 درصد باشد تا مشکلی پیش نیاید؛ یعنی اگر گوشی شما زیر 50 درصد شارژ داشته باشد ابتدا اون رو به شارژ بزنید سپس مراحل را انجام دهید.

حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی چگونه است؟

حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی چگونه است؟

به چیز دیگری که برای آنلاک بدون توقف نیاز داریم، آدرس ایمیل جدید است؛ ایمیلی که باید آدرسش با آدرس ایمیل Mi Account متفاوت باشد.

حالا باید درایور رو روی گوشیمون نصب کنیم که از طریق برنامه‌های Mi PC Suite یا Mi Flash این کار صورت می‌گیرد؛ نصب این برنامه‌ها باعث می‌شود تا درایور‌ها به صورت خودکار نصب شوند؛ اگر قصد نصب دستی درایور‌ها را دارید باید مسیر‌ها دیگه رو در پیش بگیرید.

نکته‌ی مهمی دیگری هم وجود دارد  و آن هم این است که حتما از گوشی خود بکاب بگیرید؛ زیرا قرار است در مراحل بعدی گوشی خود را به حالت کارخانه برگردانید.

بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی
حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

در مرحله‌ی بعدی وارد سایت شیائومی می‌شویم و با ایمیل و شماره جدیدی که داریم یک حساب Mi Account جدید می‌سازیم؛ حسابی که صرفا بخاطر دور زدن مدت زمانی برای آنلاک بوت لودر گوشی هستش و خاصیت دیگری نخواهد داشت.

الان نوبت بازگرداندن گوشی به حالت کارخانه است. بعد از انجام این کار به تنظیمات گوشی بروید و حساب Mi Account جدید را وارد کنید؛ احتمالا در این مرحله به یک مشکل بر خورد کنید که باید 7 روز زمان بدهید تا این مورد حل شود؛ مدت زمانی که نیاز است همگام سازی صورت بگیرد.

در این مرحله باید USB Debugging رو فعال کنیم که مراحل اون در مقاله فعال کردن USB Debugging گفته شده؛ در کنار این، در منوی Developer Options گزینه‌ی OME Unlocking را هم فعال کنید؛ از Developer Options بیرون نیایید و وارد بخش Mi Unlock Status شوید تا اطلاعات Mi Account جدید خود را وارد کنید.

فعال USB Debugging برای آنلاک بوت لودر گوشی
حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

شاید در این مرحله به مشکل بر بخورید که باید یک بار اینترنت گوشی خود را روشن کنید و دوباره اقدام به انجام مراحل کنید؛ اگر بازهم به خطا برخوردید حساب خود را یک بار خارج کنید و سپس دوباره وارد کنید.

حالا باید گوشی خود را به حالت فست بوت ببرید، برای اینکار هم کافیه ابتدا گوشی خود را خاموش کنید و همزمان دکمه‌ی پاور و کلید صدا کم کن را فشار دهید تا لوگوی فست بوت برای شما به نمایش در بیایید.

بعد از بردن گوشی به حالت Fast Boot از طریق یک کابل او را سیستم خود متصل کنید. مرحله‌ی بعدی باز کردن برنامه Mi Unlock هستش، البته اینترنت خود را هم باید چک کنید. هنگام باز شدن برنامه، اطلاعت Mi Account جدید را که ساخته‌اید وارد کنید تا برنامه با گوشی همگام شود؛ بعد از مدتی گوشی شما توسط برنامه شناسایی می‌شود و گزینه‌ی Unlock فعال می‌شود که باید اون رو انتخاب کرد.

هنگام انتخاب این گزینه ممکن است اخطاری تحت عنوان پاک شدن اطلاعات شما به نمایش در بیاید که با گزینه‌ی Unlock anyway اون رو تایید کنید؛ البته این را در نظر داشته باشید که شما از قبل اطلاعات خود را ذخیره کردید.

پس از انجام این مراحل گوشی شما آنلاک بوت لودر شده است و شما میتوانید تغییرات خود را اعمال کنید.

باز کردن آنلاک بوت لودر گوشی
حل مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی

آنلاک بوت لودر شیائومی سدی است که با عبور از او میتوان تغییرات زیادی را در گوشی خود انجام دهید که بزرگترین آنها فکر می‌کنم تغییر رام گوشی هست؛ اما گاهی اوقات ممکن با مشکل زمانی حین انجام این کار برخورد کنید که کار شما رو بسیار عقب می‌اندازد‌. https://mrdigitall.com/ در این مقاله راه حلی برای مشکل ارور زمانی در آنلاک بوت لودر شیائومی را بیان کرد که با این ترفند دیگر نیاز نیست برای آنلاک بوت لودر خود منتظر بمانید.

 

سوالات متداول

1- با بازکردن بوتلودر گوشی چه کارهایی میتوان انجام داد؟

بوتلودر ماننده یک پرده‌ای هست که بین فضای اصلی گوشی و فضای دیده نشده، هست؛ با بازکردن قفل بوتلودر کارهایی زیادی مثل تغییر ریجن رو انجام داد، اما در عین حال میتونه خطرناک هم باشه.

2- چطور به مشکل زمانی در باز کردن بوتلودر بر میخوریم؟

مشکل زمانی در بوتلودر گوشی بستگی به مراحل انجام کار نداره و این اتفاق به صورت شانسی برای افراد رقم میخوره؛ یعنی ممکنه یه فرد 10 روز کارش طول بکشه و فردی دیگه در همان زمان بوتلودر گوشی رو انجام بده.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *