علم و تکنولوژی

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی در دنیا

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

از اونجایی که اغلب تلفن‌های همراهِ هوشمند شباهت‌های زیادی به هم دارن، بر همین اساس، طراحان لوازم جانبی به سمت خلق کاورهای جالب و ایضاً عجیب و غریب میرن. در این مقاله قراره به 7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی بپردازیم. قبل از هر چیزی، اول بگو ببینم، شما چقد اهل قاب بازی هستین؟

ساتوری که تیز نیست!

اولین عنوان جنجالی این مبحث، اختصاص داده میشه به، ساتوری که تیز نیست! الان همه‌تون تیکه تیکه شدن گوشت‌ها رو توسط این وسیله برنده احساس میکنین اما، این اون نیست😁 در مقاله 7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی، اولین نگاهمون به سمت کاورِ ساتوری جلب میشه؛ شکل و قواره اصل، اما باطنش مث هالکای فتوشاپیه. این محصول که در طراحی شمایل ترسناکی رو با خودش حمل میکنه، در واقع چیز خاصیه و فقط حامل گوشیه موبایله و اگر در خیابون به هنگام تماس، پلیس ببینتتون، حسابش با انفرادی و آب خنک و ایناست؛ نگین نگفتی.

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

برنامه پرت کن!

خداوکیلی ببینین توروخدا چه چیزایی پیدا میشه، یه قاب بزاری رو گوشیت، برنامه‌های توی تلفن‌ همراهت به هوا پرت بشه؛ جلل‌الخالق! توجه توجه، این یک شوخی تشبیهی بود؛ ولی واقعی، یه کاور سیلیکونی وجود داره شبیه به شیشه‌ پاک‌کن با رعایت تمام جزئیات ظاهریش. شخصی که این کاور رو بندازه رو گوشیش، یک روز صبح با شلیک یکی از اپلیکیشن‌های موبایلش توسط قابِ مورد بررسی بیدار میشه!

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی در دنیا

دو گوش در یک مکان!

«یه گوشی تو گوش، برای تماس بزار رو گوش»

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

در سومین بخش از 7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی، میریم سراغ گوش سیلیکونی! جایی که یه کاور موبایل شبیه به گوش آدمی، اما به اندازه تلفن ‌همراه مورد نظر موجوده و هر شخص با استفاده از اون، افراد جامعه رو به چالش تعجب دعوت میکنه؛ باید به خاطر داشت که این محصول، جایی برای دوربین‌های پشت گوشی موبایل در نظر نگرفته است.

ایست، همونجا سر جای خودت بایست!

تا حالا دیدین گوشی روی اسلحه پلیسی سوار شه؟

عجیب و غریب‌ترین قاب‌های گوشی در دنیا، به مقصد اسلحه میرسه؛ کاور موبایلی که حامل معماری یک سلاح خطرناکه و ماشه‌ای داره که به طور واقعی صدا میده؛ با این محصول فرمالیته، حبس ابد نخوریم صلوات …!

گوشیتو پا کن!

این موضوع در مورد کاوریه که شکل دمپایی داره، آره درسته دمپایی؛ به این صورته که، نقش و نگارهای روی قاب گوشی میفته پشت تلفن همراه و کف محصول جایگاه موبایله؛ هشدار! حواستون باشه صبح با چشم بسته کاور رو جای دمپاییتون نپوشیناا.

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

همیشه آرایش داشته باش!

در شمشین مرحله از 7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی، یه سر میریم آرایشگاه زنانه، جایی که قاب گوشی موبایل طرح لوازم آرایشی خودنمایی میکنه، یه ایده خلاقانه واسه کسایی که این وسایل زیباکننده رو در حد استفاده دائم دوست دارن؛ حالا شما بگو، دلتون میخواد این قاب گوشی رو داشته باشین؟

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

همیشه با کاور گوشیت بازی کن!

تصور کنید، در یک روز بهاری توی یه پارک نشستین و مشغول بازی با موبایلتونین، یک آن با پیام Low Battery مواجه میشین و باید تا درصد معقولی از شارژ شدن گوشیتون صبر کنید، چه حالی بهتون دست میده؟ ولی من میگم ناراحتی نداره تا وقتی که میشه با قاب گوشیتون بازی کرد، جالب شد؟ طراحی این قاب به صورتیه که در پشت محصول یه نوع معماری رو میبینین که برای هر کسی سرگرم‌کننده میتونه باشه؛ با همه چه بازی با قاب گوشی هم آره.

7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی

در این مقاله 7 تا از عجیب و غریب‌ ترین قاب‌های گوشی رو که شاید تا بحال ندیده باشین رو بررسی کردیم؛ دوست دارم برام بنویسین که از دیدن کدومشون بیشتر تعجب کردین یا اینکه دوست دارین همین الان کدمشونو داشته باشین؟ متشکرم از اینکه تا آخر با من همراه بودین.

 

سوالات متداول

1- هنگام خرید قاب گوشی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اگه هنگام خرید گوشی دقت نکنیم، ممکنه همون قاب به کابوس گوشیمون تبدیل بشه؛ یکی از نکاتی که باید توجه ویژه‌ای به اون کرد اینکه، قاب گوشی ضخیم نباشه که حرارت دستگاه به راحتی خارج بشه.

2- چرا باید برای گوشی قاب تهیه کنیم؟

گوشی‌ها همیشه در معرض خطر افتادن از دستمون هستند و این قضیه باعث میشه تا خط و خش زیادی روی بدنه دستگاه قرار بگیره؛ خرید قاب کمک میکنه تا جلوی ضربات احتمالی از زمین خوردن گوشی جلوگیری کنه.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *